KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14676058
nr 1467 6058
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Ibiza Morning". Signerad, numrerad 22/50. Giclee fine art. Bildmått: 90x60 cm, bladets mått: 90x60 cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:56:06
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy